Představení jídelního a nápojového lístku

Akce probíhá: 30. Květen | Publikováno: 30. Květen 2020

Dámy a pánové, 

přesně za týden se otevřou brány Panského Pivovaru a my jsme se rozhodli Vám konečně představit jídelní a nápojový lístek.

Náš tým zkušených kuchařů sestavil menu, které se dle nás nejvíce hodí právě do prostor pivovaru. Rozhodli jsme se vydat naší vlastní cestou a vařit z lokálních a vysoce kvalitních potravin a ukázat, že právě české potraviny jsou základem pro skvělou kuchyň.

Ani u nápojového lístku tomu není jinak. Snažíme se do Holešova přinést nové věci a věříme, že budete mile překvapeni.

Ačkoliv už dlouhá léta Holešovský pivovar nevaří vlastní pivo a technologie zde nebyly dochovány, rozhodli jsme se Vám do tanku přinést absolutní novinku. Nový HOŘKÝ ležák od Budvaru, nesoucí název Budvar 33, kvůli svým 33 stupňům hořkosti. Toto pivo je vysoce hodnoceno pivníky z celé České republiky. Můžete se těšit i na kvasnicový léžák, černé pivo, čepované Somersby a mnoho dalších skvělých moků na čepu.

Ani v případě vín jsme nechtěli jít s davem, ale přinést trend velkoměst a mít skvělá česká i zahraniční lahvová vína po skleničce.

Dále se můžete těšit na domácí limonády z našich freshů, výběr zahraničních rumů, whiskey a skvělé koktejly jako jsou například Frozen daiquiri z čerstvých jahod. To vše a mnohem víc na Panském Pivovaru v Holešově.

Tak doražte! Těšíme se na Vás.
Váš Panský Pivovar Holešov

Zobrazit jídelní lístek Zobrazit nápojový lístek

Sleduj nás na instagramu @pivovarholesov

Odebírejte náš newsletter

Budeme Vám zasílat newslettery s našimi plánovanými akcemi a denní menu.